Seminaras medicinos bei švietimo darbuotojams „Dabarties įsisąmoninimas ir meno terapija“

 

2019-11-27

Lietuvos medicinos bibliotekos ruduo šiemet paskirtas meno terapijoms ir kūrybinių raiškos formų paieškoms. Spalį pristatėme terapinius dailės užsiėmimus, jų metu sukurtus tapybos darbus, o lapkritį kalbėsime apie poeziją ir jos rašymą, kaip vieną iš psichoterapijos metodų. Lietuvos biblioterapijos asociacija, bendradarbiaudama su partneriais iš Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų bei Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetų, lapkritį organizuoja šiai temai skirtus teorinius-praktinius seminarus medicinos darbuotojams bei švietimo specialistams.

 Lapkričio 27 d. 15 val. vienas jų vyks ir mūsų bibliotekoje. Renginyje „Dabarties įsisąmonimas ir meno terapija“ turėsite galimybę susipažinti su meno terapijos praktikomis, gydant nervų ligas (lektorė – dr. Eglė Sakalauskaitė-Juodeikienė), priklausomybės ligomis sergančiųjų kūryba (lektorius – Vidas Dusevčius), poetiniu mąstymu, gelbstinčiu nuo profesinio perdegimo (lektorė – dr. Jūratė Sučylaitė), Lietuvos medicinos bibliotekos darbais.

Seminare taip pat dalyvaus iš JAV atvyksiantis poezijos terapeutas, psichologas, kūrėjas Džonas Foksas (John Fox). Dž. Foksas intensyviai užsiima edukacine veikla: veda mokymus įvairioms auditorijoms, daugiau nei 20 metų dėsto keliuose universitetuose, yra Poetinės medicinos instituto vadovas ( JAV).  Svečio paskaitos ir kūrybinių dirbtuvių tema „Dabarties įsisąmoninimas ir poezijos terapija“ (Mindfulness and poetry therapy).  Seminaras vyks anglų ir lietuvių kalbomis.

  • Norintiems suteikiami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (kaina 5 eurai).
  • Kūrybinėse dirbtuvėse vietų skaičius ribotas.
  • Prašome registruotis iš anksto.
  • Registracija ir papildoma informacija elektroniu paštu:  biblioterapijos.konferencija@gmail.com

Jei Jums reikalingas kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas, registruodamiesi nurodykite, kokioje srityje – sveikatos apsaugos ar švietimo – keliate kvalifikaciją. Mokestį perveskite į  Klaipėdos universiteto sąskaitą A/s: LT257300010002330225 “Swedbank”, nurodykite paskirtį TSC, Fokso seminaras. Mokestį galima sumokėti ir atvykus į renginį.

© LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA. 1998-2017. Visos teisės saugomos.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS