Tatjanos Čapkovskajos fotografijų paroda „Naujos gyvenimo spalvos“

 

2020-02-05

Vasario 5 d., trečiadienį, 16 val. Lietuvos medicinos bibliotekoje (Kaštonų g. 7, Vilnius) bus atidaryta Tatjanos Čapkovskajos fotografijų paroda „Naujos gyvenimo spalvos “.

Parodos autorė T. Čapkovskaja dirba kineziterapeute Nacionalinio vėžio instituto Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. Savo darbe ji kasdien sutinka ligos ir nevilties pažeistus žmones, stengiasi juos palaikyti ir kuo galėdama jiems padėti. Fotografavimas jai yra lyg terapija, padedanti atsipalaiduoti, išsklaidyti sunkų emocinį krūvį. Fotografija ji susidomėjo prieš penkerius metus. Jos nuotraukose – gėlės, gamtos vaizdai, atspindintys gyvenimo ritmą. Gyvybe trykštantis gėlės žiedas ir jau vystantis augalas – tai tarsi mūsų gyvenimas, balansuojantis tarp gyvybės ir mirties.

Ši paroda skirta Pasaulinei kovos su vėžiu dienai, kuri minima vasario 4-ąją. Ja autorė kviečia išreikšti solidarumą su onkologinėmis ligomis sergančiais ar jau jas įveikusiais žmonėmis, palaikyti juos. Paroda Lietuvos medicinos bibliotekoje veiks iki vasario 29 d. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Parodos rėmėja – Europos Parlamento narė Aušra Maldeikienė. 

Parodos atidarymo akimirkos:

© LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA. 1998-2017. Visos teisės saugomos.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS