Ruslano Šerkšnio tapybos paroda „Prie gimtinės beržų“

 

RUSLANAS (ROMAS) ŠERKŠNYS gimė 1967 m., Vilniuje.

Mokėsi pradinėse meno mokyklose ir B. Dvariono muzikos mokykloje, akordeono klasėje. 1979 m. įstojo į M. K. Čiurliono meno mokyklą, Dailės skyrių. Vėliau mokėsi Kauno aukštesniojoje meno mokykloje. Ją baigė 1996 m. ir įgijo dailiosios keramikos meistro specialybę. Vėliau mokėsi Vilniaus neįgaliųjų profesinėje mokykloje, kompiuterinio raštingumo klasėje, kurią baigė 2008 m. R. Šerkšnys taip pat  yra poetas. Leidžia poezijos knygeles.

Menininkas  dirba muzikos srityse,  skaptuoja skulptūras iš medžio, o oficialiai dirba kino studijose. Vaidina masinėse scenose.

Šerkšnys yra tautodailininkų studijos ,,Paletė“, kuri įsikūrusi Vilniuje, narys. Studijai vadovauja tapytojas R. Bičiūnas.

Menininkas dažnai dalyvauja įvairiose parodose. 2013 m. Ukmergėje vykusioje ,,Rudens saulutė“ tautodailininkų parodoje, Ukmergės meras pagerbė ir nominavo R. Šerkšnį už pasiekimus tapyboje.

Šerkšnys taip pat dirba ir savanoriauja Lietuvos skautų stovyklose, kurios vyksta vasaromis. Jis yra WMCY organizacijos dailininkas.

Šioje parodoje pirmą kartą eksponuojami paskutinių dviejų metų laikotarpiu nutapyti menininko darbai. Ši paroda yra skirta menininko 50-mečio jubiliejui.  Čia pamatysite vasaros plenero paveikslų, tapybos ciklą ,,Miestai“, natiurmortų,  istorinių paveikslų, muzikinių paveikslų, kurie susiję su šokiais.

Šerkšnys dažnai eksperimentuoja savo tapybos technikomis, kompozicija ir tapybos stiliais, bet apskritai stengiasi, kad paroda įgautų bendrą vizualinį vaizdą ir atitinkamai būtų pateikta parodos žiūrovui.

 

Vyresn. socialinė darbuotoja
Anželika Žolnerukaitė

© LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA. 1998-2021. Visos teisės saugomos.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS