Gliukozės revoliucija

 

2024-02-08

Prancūzų biochemikė naujausius mokslo pasiekimus labai paprastai paverčia nesunkiai įvykdomais patarimais, kaip teisingai maitintis siekiant išvengti gliukozės kiekio kraujyje šuolių. Tai mokslininkės, o ne mitybos specialistės ar gydytojos knyga, tad nė vienas iš patarimų nėra medicininis. Sergantiems ar vartojantiems vaistus, prieš laikantis  knygoje pateiktų patarimų, reikia pasitarti su gydytoju.

Šioje knygoje autorė dalijasi savo stulbinančiu atradimu  apie esminį cukraus kiekio kraujyje poveikį mūsų gyvenimo aspektams (nuo noro užkandžiauti iki vaisingumo) ir siūlo nuostabius patarimus, kaip tą cukraus poveikį padaryti optimalų, neatsisakant savo mėgstamų maisto produktų.

Knyga paremta autorės instagramo paskyros sekėjų istorijomis, kaip pasitaisė jų sveikata laikantis knygoje pateiktų maisto valgymo eiliškumo patarimų.

Knyga skirta plačiajai visuomenei bei specialistams.

Knygą

Gliukozės revoliucija: mesk svorį, pažabok norą užkandžiauti, susigrąžink energiją: gyvenimą keičianti cukraus kiekio kraujyje subalansavimo galia / Jessie Inchauspé, 2023

galima pasiskolinti LMB.

© LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA. 1998-2024. Visos teisės saugomos.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS