„Įdomusis žmogaus kūnas: pamatyti, paliesti, patirti“

 

2022-11-30

 
Kai rengėme projekto paraišką „Įdomusis žmogaus kūnas: pamatyti, paliesti, patirti“ viena iš sunkesnių užduočių buvo labai trumpai ir glaustai pasakyti projekto esmę. Vos keliais sakiniais papasakoti, ką vaikai sužinos, patirs, pamatys ir kaip tai keis jų suvokimą.
 
Po vienos edukacijos Vilniaus lopšelio-darželio „Saulutės“ grupės ugdytiniai dalijosi savo suvoktos edukacijos potyriais (kalba neredaguota):
 
GRETA „ Buvome bibliotekoje kur rodo apie smegenys ir kas yra žmogaus kūnas. Patiko kai sakė apie žmogaus odą, kad kai odą nulupi būna raudoni raumenys. Dar patiko kai rodė kai ima kraujuką. Sužinojau, kad žmonės kurie nemato gali skaityti su rankom“.
 
URTĖ: Buvome kur pasakoja apie žmogų. Patiko kai rodė smegenys, jos galvoja apie viską kaip teisingai elgtis. Patiko kaip rodė akių organus ir sužinojau, kad kaulai laiko žmogų.
 
KOTRYNA: Buvome kūno bibliotekoje. Mačiau, kad širdyje yra tokios juostelės kur yra vandenukas. Patiko, kad skeletui daviau ranką. Sužinojau, kad reikia atsargiai ausį valyti.
 
Daugiau dalyvių įspūdžių apie edukaciją: https://www.delfinukas.lt/vilnius-700-mazieji-plaukikai…/
© LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA. 1998-2024. Visos teisės saugomos.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS