Knyga vaikams apie koronavirusą

 

2022-03-21

Knyga vaikams apie koronavirusą / Elizabeth Jenner, Kate Wilson ir Nia Roberts ; [lengvai suprantamą tekstą parengė Jūratė Žeimantienė] ; [iš anglų kalbos išvertė Audronė Gendvilienė] ; iliustracijų autorius Axel Scheffler ; konsultantas Graham Medley. – [Vilnius] : Lietuvos aklųjų biblioteka, [2020]. – 27, [1] p. : iliustr.

Tai praktinis ir informatyvus šaltinis, padedantis paaiškinti pokyčius, kuriuos visi dabar patiriame. Knygelėje aiškiai ir paprastai pasakojama apie koronavirusą, jo poveikį žmonių sveikatai ir kasdieniniam šeimos gyvenimui.
Mažieji skaitytojai ras atsakymus į klausimus: ką reiškia naujas žodis ,,koronavirusas”, kas yra koronavirusas, kaip šiuo virusu užsikrečiama, kas nutinka užsikrėtus, kodėl bijoma užsikrėsti, kodėl dėl koronaviruso užsidarė daug lankomų vietų, ką reiškia visą laiką būti namuose, ar yra gydymas nuo koronaviruso.
Patraukliai iliustruota knygelė baigiama viltingai, kad šis keistas laikas baigsis.
Knygelė skirta vaikams, tačiau rekomenduojama ją turėti kiekvienų namų knygų lentynoje.

Knygą skaitymui galite pasiskolinti iš Lietuvos medicinos bibliotekos www.lmb.lt, o elektroninę jos versiją rasite Lietuvos aklųjų bibliotekos tinklalapyje wwww.labiblioteka.lt

Parengė Janina Valančiūtė

© LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA. 1998-2024. Visos teisės saugomos.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS