Lietuvos medicinos biblioteka „Pagalba sau“ projekte

 

2022-01-31

Sveikatos apsaugos ministerija, bendradarbiaudama su įvairių sričių psichikos sveikatos ekspertais, sukūrė nacionalinį psichikos sveikatos tinklapį www.pagalbasau.lt, kuriam informaciją parengė ir Lietuvos medicinos biblioteka.

Pagalba sau svetainė suskirstyta skiltimis – „Psichikos sveikatos sunkumai“, „Krizinės situacijos“, „Paaugliams“, „Pažink save“, „Gauk pagalbą“. Jose galima rasti aktualią ir patikimą informaciją apie emocinę sveikatą bei prieinamą psichologinę pagalbą, įvairius testus padėsiančius įsivertinti savijautą, atpažinti sutrikimus ir emocines problemas, siūlomos inovatyvios savipagalbos programėlės „Ramu“, Mindletic“, „Pauzė“, Lietuvos medicinos bibliotekos parengti emocinei sveikatai skirti leidiniai padės atsirinkti tinkamą, kokybišką literatūrą.

Nacionalinė svetainė yra nemokama, skirta visiems visuomenės nariams, kad gyventojams būtų geriau atpažinti jų pačių ir aplinkinių psichologinius ir emocinius sunkumus, psichikos sveikatos sutrikimus. Taip pat, pagilinti žinias apie šių sutrikimų veikimą, pagrindinius simptomus.

 

© LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA. 1998-2024. Visos teisės saugomos.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS