Medikų bendruomenei ir pacientų organizacijoms erdvės – nemokamai

 

2022-04-19

Siūlome medikų, studentų, rezidentų, pacientų draugijoms, sąjungoms, organizacijoms ir grupėms naudotis Lietuvos medicinos bibliotekos erdvėmis nemokamai.

Kviečiame atrasti išskirtines bibliotekos erdves, kuriose gali vykti jūsų organizuojami dideli ar kameriniai, dalykiniai ar laisvalaikio renginiai: konferencijos, grupiniai susitikimai, mokymai, filmų peržiūros, koncertai ar kitos veiklos.

Biblioteka žavi ne tik pastato autentika, bet ir patogiu susisiekimu, nes yra įsikūrusi pačiame Vilniaus centre, prie Žemaitės skvero (Kaštonų g. 7). Išsinuomojus patalpas, nuo 17 val. galima nemokamai naudotis bibliotekos kieme esančia uždara automobilių stovėjimo aikštele.

Nedideliems dalykiniams susitikimams siūlome Mokymų klasę, kurioje yra projektorius, bevielis interneto ryšys, 20 darbui skirtų sėdimų vietų. Galimas atskiras įėjimas iš vidinio kiemo. Rezervuoti laiką galite čia.

 

Dideliems renginiams skirta salė, talpinanti mažiausiai 100 žmonių (290 m2, pirmas aukštas, galimas išėjimas į vidinį kiemą). Erdvės pritaikomumas itin platus – nuo konferencijų, teorinių-praktinių užsiėmimų iki spektaklių, koncertų (yra pianinas), filmavimų, madų šou, meno parodų pristatymų ir t.t. Dėl salės nuomos kreipkitės tel. 8 671 99 745.

Skaitykloje, trečiame aukšte, rasite ramią atmosferą bei darbui skirtus stalus, belaidį internetą, skenerį, spausdintuvą, kopijavimo aparatą ir medicinos periodinius ir informacinius leidinius. Skaitykloje galite lankytis bibliotekos darbo metu be išankstinio susitarimo.

 

Mažoji salė – naujai duris atvėrusi bibliotekos erdvė (64 m2) skirta nedideliems renginiams, grupiniams užsiėmimams ir pan. Dėl salės nuomos kreipkitės tel. 8 671 99 745.

 

 

Taip pat, maloniai kviečiame į pažintines ekskursijas. Susipažinsite su bibliotekos erdvėmis ir išgirsite įdomių istorijų. Lietuvos medicinos bibliotekos pastatas yra įtrauktas į festivalio „Open House Vilnius“ išskirtinių architektūros objektų sąrašą, tad tikrai yra vertas dėmesio.

Kontaktai pasiteiravimui:
klauskite@lmb.lt
Tel. 8 5 261 7396

© LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA. 1998-2024. Visos teisės saugomos.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS