Jolantos Sinkevič akvarelių paroda „Pavasario garsų paletė“

 

2023-04-20

2023 m. balandžio 24 d., pirmadienį, 17 val. Lietuvos medicinos bibliotekoje (Kaštonų g. 7, Vilnius) atidarysime Jolantos Sinkevič akvarelių parodą  „Pavasario garsų paletė“.

Akvareles Jolanta Sinkevič lieja nuo 2011 m. Tai jau devintoji personalinė paroda. Dalyvauja grupinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje.

Menininkė sako: „Parodos tikslas – pažadinti pasaulio grožio stebėtoją, kuris tūno mumyse nuo gimimo. Garsas ir spalva, virpesiai ir energija. Pristatomos akvarelės – virpesių junginys. Pavasaris – atsinaujinimas, nauja pradžia, visada paslaptys. Pavasaris, tik pradedantis skleistis, ir jau pilnai sužydėjęs“.

Autorė stengiasi perteikti gėlių energiją, kvapą, grožį, švelnumą, unikalumą, viksvų tarpeliuose žybsinčią šviesą, šiurenimą ir lengvą vėjo dvelksmą. Akvarelėse daug šviesos, kartais vos matomos, kartais ryškios.

Jolanta yra baigusi matematikos, teisės ir vadybos studijas. Dabar dirba Sveikatos apsaugos ministerijoje.

Paroda veiks iki gegužės 26 d.                

Maloniai kviečiame

Renginyje bus fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose bei vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar spaudoje.
© LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA. 1998-2024. Visos teisės saugomos.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS