LVIA kviečia į susitikimą „Aštrus protas – sveikas kūnas“

 

2023-01-18

LVIA kviečia į susitikimą su medicinos mokslų daktaru,  gydytoju neurologu  Jokūbu Fišu ir lektoriais Janina Gruodiene ir  Slavomir Šileiko pasitarti, kaip senjorams prailginti veiklaus gyvenimo trukmę, išvengti ligų, o susirgus  lengviau  pasveikti.

AŠTRUS   PROTAS  –  SVEIKAS    KŪNAS
PAMĄSTYMAI APIE NESENSTANČIUS ŽMONES
ĮŽVALGOS IR  REKOMENDACIJOS SENJORAMS

 Renginys įvyks 2023 m. sausio mėn.  23 d. 15-18 val. Lietuvos medicinos bibliotekoje (Kaštonų g.7,  Vilnius)

 Trukmė  3 val.

Susitikimo metu  aptarsime, kaip stabilizavę nervų sistemos darbą galime išvengti  daugelio ligų  ir prailginti kokybiško gyvenimą trukmę.  Sužinosime kokią naudą gali duoti savalaikis kokybiškas galūnių limfos drenažas.  Informacija, kaip teisingai perkant galima geriau jaustis, geriau atrodyti  ir ilgiau gyventi taupant  pasidalins elektroninės parduotuvės ekologiškų prekių segmento specialistas. 

15.00-15.30   Renginio dalyvių registracija. Atidarymas.  LVIA Prezidento prof. A.Kirkučio sveikinimai.
15.30-16.30   AŠTRUS PROTAS SVEIKAS KŪNAS. Pamąstymai apie nesenstančius žmones. Įžvalgos ir rekomendacijos senjorams.  Gydytojas neurologas, med.dr.  Jokūbas Fišas.
16.30-17.00    Savalaikiškas kokybiškas galūnių limfodrenažas.  Lektorė Janina Gruodienė.
17.00-17.30   Informacija, kaip teisingai perkant galima geriau jaustis, geriau atrodyti  ir ilgiau gyventi taupant.  Lektorė Slavomir Šileiko. 
17.30-18.00   Aptarsime LVIA einamuosius reikalus,  į organizaciją priimsime naujus narius, vaišinsimės  tradicine arbata ir užkandžiais. Renginio metu bus galima įsigyti naudingos Jūsų sveikatai  medicininės literatūros.

Papildoma informacija

  1. LVIA nariams ir svečiams renginys nemokamas.
  2. Renginio įrašą vėliau bus galima stebėti Youtube

Renginio partneris ir rėmėjas – Lietuvos medicinos biblioteka.

Kitas LVIA renginys „KAIP KINIEČIŲ IR TIBETO MEDICINA GALI  JUMS PADĖTI  TAPTI  VEIKLIU ILGAAMŽIUMI “ po mėnesio.  Smulkesnė informacija bus skelbiama.

© LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA. 1998-2024. Visos teisės saugomos.
Svajonių įgyvendinimas: IT DREAMS